Apie

Mes siekiame pakeisti požiūrį į deimantų papuošalus, kad jie būtų prieinami visiems.

Patrik Ribas

RIBAS Jewellery

Dvidešimties metų patirtis deimantų pasaulyje. Įdirbis, žinios, užmegzti ryšiai ir atsakomybė prieš klientus leidžia užsitikrinti geriausias kainas ir kokybę. „RIBAS Jewellery“ yra išskirtinė visame Baltijos šalių regione, nes turi Izraelio deimantų biržos narystę, kuri suteikia galimybę klientams užtikrinti patį geriausią juvelyrikos kainos ir kokybės santykį.

Patriko pažintis su deimantų pasauliu prasidėjo, kai jam buvo 12 metų, tuo metu jis įsidarbino juvelyrikos fabrike Izraelyje. Patriko mamai Danai Ribas tapus Izraelio deimantų biržos nare, Patrikas toliau aktyviai gilino savo žinias juvelyrikos ir deimantų srityse ir drauge kūrė šeimos verslą.

Šiandien „RIBAS Jewellery” plečiasi taip, kad gali didžiuotis 3 juvelyrikos salonais Vilniuje, 1 salonu Kaune, bei nauju salonu Italijos širdyje, Florencijoje. Vos per kelis metus atidarytos 4 parduotuvės Lietuvoje. Be to, savo juvelyrikos gamybos verslą Patrikas plėtoja ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Kokybė ir darbo etika

Kiekvienas „RIBAS Jewellery“ papuošalas turi unikalų sertifikatą, kuriame išsamiai aprašomos pagrindinės juvelyrinio dirbinio savybės.

„RIBAS Jewellery” papuošaluose naudojami deimantai yra iš Izraelio deimantų biržos, sertifikuotos „Kimberley Process“ narės.

Istorija

„RIBAS Jewellery” istoriją kuria Ribas šeima, kurios pagrindinis noras ir tikslas – padaryti, jog deimantai būtų prieinami visiems. Įmonės istorija prasidėjo Izraelyje 2002 metais, kai Tel Avive buvo įkurta pirmoji įmonė „Ribas Jewellery”. Prekės ženklo „RIBAS Jewellery“ įkūrėjas Patrikas Ribas yra tarptautiniu lygiu vertinamas deimantų ir juvelyrikos ekspertas, šiame versle dirbantis jau ilgiau nei dešimt metų.

RIBAS parduotuvės

Raskite artimiausią Ribas parduotuvę

Žiūrėti

Nemokamas pristatymas Lietuvoje

Nemokamas grąžinimas

Saugūs apmokėjimai